Rekrutacja- składanie wniosków

Szanowni Państwo.

Biorąc pod uwagę obecną sytuację epidemiologiczną, w celu ograniczenia niebezpieczeństwa zarażenia koronawirusem COVID 19, informuję, że osoby zamierzające wziąć udział w rekrutacji dziecka do przedszkola, mogą  składać wnioski za pomocą poczty elektronicznej.

Wniosek wraz z załącznikami należy przesłać na adres elektronicznej skrzynki przedszkolnej: sekretariat@przedszkole-rzepka.pl

Wniosek i załączniki przesyłamy w formie skanów lub fotografii dokumentów zgodnie z nowym harmonogramem rekrutacji do 3 kwietnia 2020r.  

W tytule wiadomości należy wpisać : WNIOSEK REKRUTACYJNY  2020/21.

W celu zachowania bezpieczeństwa danych osobowych,  zalecamy przesyłanie dokumentów w postaci wiadomości szyfrowanej – zawierającej hasło i podanie tego hasła drogą telefoniczną pod numer 612921428 w godzinach 8:00-14:00.

O odebraniu i odczytaniu  wiadomości  przez dyrektora przedszkola zostaną Państwo poinformowani za pomocą zwrotnego e-maila.

Dokumenty w postaci papierowej będzie można uzupełnić po ustaniu zagrożenia epidemiologicznego.

Maria Domagała

dyrektor Przedszkola Nr 3

w Szamotułach

Skip to content