Klub Przedszkolaka z Pasją

Sekcja teatralna

Opis zajęć

Zajęcia prowadzi pani Elżbieta Szudera i pani Agnieszka Dyzert. Dzieci zostają zapoznane ze sztuką teatralną, perfekcją słowa i ruchu, umacnianiu wiary w siebie. Przygotowujemy inscenizacje przedstawiane przed widownią. Sekcja przeznaczona jest dla dzieci 4,5,6letnich.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Sekcja flażoletowa

Opis zajęć

Zajęcia prowadzi pani Joanna Odwrot oraz pani Aurelia Krzyżaniak. Dzieci poznają budowę flażoletu i sposób wytwarzania dźwięków na nim. Już od najmłodszych lat mają niebywałą sposobność grać znane utwory- solo i w grupie. Sekcja przeznaczona jest dla dzieci 5,6letnich.

Sekcja tańca nowoczesnego

Opis zajęć

Zajęcia prowadzi pani Monika Lewandowska oraz pani Monika Florek. Dzieci uczą się i ćwiczą układy taneczne do współczesnych utworów, rozwijają swoją ekspresję ruchową podczas zabaw oraz ćwiczeń taneczno- ruchowych. Sekcja przeznaczona jest dla dzieci 5,6letnich.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
dav

Sekcja robotyki

Opis zajęć

Podczas zajęć dzieci zdobywają umiejętności oraz wiedzę z zakresu budowy oraz programowania pojazdów, robotów. Rozwijają wyobraźnię przestrzenną oraz myślenie twórcze. Sekcja przeznaczona jest dla dzieci z najstarszych grup wiekowych.

Skip to content