Klub Przedszkolaka z Pasją

Sekcja teatralna

Opis zajęć

Zajęcia prowadzi pani Maria Dragońska i pani Elżbieta Szudera. Dzieci zostają zapoznane ze sztuką teatralną, perfekcją słowa i ruchu, umacnianiu wiary w siebie. Przygotowujemy inscenizacje przedstawiane przed widownią. Sekcja przeznaczona jest dla dzieci 4,5,6letnich.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Sekcja plastyczna

Opis zajęć

Zajęcia prowadzi pani Agnieszka Dyzert oraz pani Monika Florek. Sekcja przeznaczona jest dla dzieci wykazujących predyspozycje artystyczne (5,6latki). Poprzez udział w zajęciach tworzone będą dzieła sztuki, które mają duszę, wszelkie różnorodne i ciekawe prace.

Sekcja flażoletowa

Opis zajęć

Zajęcia prowadzi pani Joanna Odwrot. Dzieci poznają budowę flażoletu i sposób wytwarzania dźwięków na nim. Już od najmłodszych lat mają niebywałą sposobność grać znane utwory- solo i w grupie. Sekcja przeznaczona jest dla dzieci 5,6letnich.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Sekcja tańca nowoczesnego

Opis zajęć

Zajęcia prowadzi pani Monika Lewandowska. Dzieci uczą się i ćwiczą układy taneczne do współczesnych utworów, rozwijają swoją ekspresję ruchową podczas zabaw oraz ćwiczeń taneczno- ruchowych. Sekcja przeznaczona jest dla dzieci 5,6letnich.

Sekcja robotyki

Opis zajęć

Zajęcia prowadzi pani Katarzyna Hawryszkiewicz. Dzieci zdobywają umiejętności oraz wiedzę z zakresu budowy oraz programowania pojazdów, robotów. Rozwijają wyobraźnię przestrzenną oraz myślenie twórcze. Sekcja przeznaczona jest dla dzieci 6letnich.

dav