Nauczyciele

Maria Domagała
dyrektor / nauczyciel
Nauczyciel uzupełniający w grupie I- Gąski (3-latki)
dyrektor@przedszkole-rzepka.pl sekretariat@przedszkole-rzepka.pl
Dyżury codziennie: 8:00 - 15:00
.
Katarzyna Hawryszkiewicz
nauczyciel / neurologopeda
Wychowawca grupy I- Gąski (3-latki); logopedia
Prowadzenie sekcji robotyki
k.hawryszkiewicz@przedszkole-rzepka.pl
Dyżur: pierwsza środa miesiąca od 15:30 do 16:00
Maria Dragońska
nauczyciel
Nauczyciel uzupełniający w grupie IV- Bociany (6-latki) oraz w grupie III- Pieski (5-latki)
Prowadzenie sekcji teatralnej
m.dragonska@przedszkole-rzepka.pl
Dyżur: pierwszy wtorek miesiąca od 15:30 do 16:00
Agnieszka Dyzert
nauczyciel / terapeuta pedagogiczny
Wychowawca grupy V- Kotki (3,4-latki); zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
Prowadzenie sekcji plastycznej
a.dyzert@przedszkole-rzepka.pl
Dyżur: pierwszy czwartek miesiąca od 15:30 do 16:00
Monika Florek
nauczyciel/ terapeuta pedagogiczny
Nauczyciel uzupełniający w grupie V- Kotki (4,5-latki), grupie I- Gąski (3-latki) oraz w grupie II- Żabki (4-latki)
Prowadzenie sekcji plastycznej
m.florek@przedszkole-rzepka.pl
Dyżur: pierwszy czwartek miesiąca od 15:30 do 16:00
Natalia Kuropieska
nauczyciel
urlop macierzyński
n.kuropieska@przedszkole-rzepka.pl
Monika Białasik
nauczyciel / terapeuta pedagogiczny
Wychowawca grupy IV – Bociany ( 6-latki ); zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
Prowadzenie sekcji tanecznej
m.lewandowska@przedszkole-rzepka.pl
Dyżur: pierwsza środa miesiąca od 16:00 do 16:30
Joanna Odwrot
nauczyciel
Wychowawca grupy II – Żabki ( 4-latki )
Prowadzenie sekcji flażoletowej
j.odwrot@przedszkole-rzepka.pl
Dyżur: pierwsza środa miesiąca od 15:00 do 15:30
Elżbieta Szudera
nauczyciel
Wychowawca grupy III – Pieski ( 5-latki )
Prowadzenie sekcji teatralnej
e.szudera@przedszkole-rzepka.pl
Dyżur: pierwszy poniedziałek miesiąca od 15:00 do 15:30
Izabela Schulz
nauczyciel języka angielskiego
Zajęcia z języka angielskiego we wszystkich grupach wiekowych
i.schulz@przedszkole-rzepka.pl
Marta Ratajczak
nauczyciel katecheta
Religia w grupie IV – Bociany (6-latki)
m.ratajczak@przedszkole-rzepka.pl