Nauczyciele

Maria Domagała
dyrektor / nauczyciel
Nauczyciel uzupełniający w grupie I (Gąski)
dyrektor@przedszkole-rzepka.pl sekretariat@przedszkole-rzepka.pl
Dyżury codziennie: 8:00 - 15:00
.
Katarzyna Hawryszkiewicz
nauczyciel / neurologopeda
Nauczyciel uzupełniający w grupie IV (Bociany) oraz w grupie II (Żabki); zajęcia logopedyczne
Prowadzenie sekcji robotyki
k.hawryszkiewicz@przedszkole-rzepka.pl
Dyżury we wtorki: 15:30 - 16:00
Maria Dragońska
nauczyciel
wychowawca grupy IV (Bociany)
Prowadzenie sekcji teatralnej
m.dragonska@przedszkole-rzepka.pl
Dyżury w poniedziałki: 16:00 - 16:30
Agnieszka Dyzert
nauczyciel / terapeuta pedagogiczny
wychowawca grupy V (Kotki); zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
Prowadzenie sekcji plastycznej
a.dyzert@przedszkole-rzepka.pl
Dyżury w poniedziałki: 15:00 - 15:30
Monika Florek
nauczyciel
Nauczyciel uzupełniający w grupie V (Kotki) oraz w grupie III (Pieski)
Prowadzenie sekcji plastycznej
m.florek@przedszkole-rzepka.pl
Dyżury w czwartki: 15:00 - 15:30
Natalia Kuropieska
nauczyciel
L 4 / urlop macierzyński
n.kuropieska@przedszkole-rzepka.pl
Monika Lewandowska
nauczyciel / terapeuta pedagogiczny
Wychowawca grupy III – Pieski ( 5-latki ); zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
Prowadzenie sekcji sekcji tanecznej i flażoletowej
m.lewandowska@przedszkole-rzepka.pl
Dyżury w czwartki: 16:00 - 16:30
Joanna Odwrot
nauczyciel
Wychowawca grupy I – Gąski ( 3-latki )
Prowadzenie sekcji flażoletowej
j.odwrot@przedszkole-rzepka.pl
Dyżury w środy: 15:00 - 15:30
Elżbieta Szudera
nauczyciel
Wychowawca grupy II – Żabki ( 4-latki )
Prowadzenie sekcji teatralnej
e.szudera@przedszkole-rzepka.pl
Dyżury w poniedziałki: 15:00 - 15:30
Daria Kwiatkowska
nauczyciel języka angielskiego
Zajęcia z języka angielskiego we wszystkich grupach wiekowych
d.kwiatkowska@przedszkole-rzepka.pl
Marta Ratajczak
nauczyciel katecheta
Religia w grupie IV – Bociany (6-latki)
m.ratajczak@przedszkole-rzepka.pl