Klub Przedszkolaka z Pasją

Sekcja teatralna

Opis zajęć

Zajęcia prowadzi pani Maria Dragońska i pani Elżbieta Szudera. Dzieci zostają zapoznane ze sztuką teatralną, perfekcją słowa i ruchu, umacnianiu wiary w siebie. Przygotowujemy inscenizacje przedstawiane przed widownią. Sekcja przeznaczona jest dla dzieci 4,5,6letnich.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
IMG-20191029-WA0000

Sekcja plastyczna

Opis zajęć

Zajęcia prowadzi pani Agnieszka Dyzert oraz pani Monika Florek. Sekcja przeznaczona jest dla dzieci wykazujących predyspozycje artystyczne (5,6latki). Poprzez udział w zajęciach tworzone będą dzieła sztuki, które mają duszę, wszelkie różnorodne i ciekawe prace.

Sekcja flażoletowa

Opis zajęć

Zajęcia prowadzi pani Joanna Odwrot. Dzieci poznają budowę flażoletu i sposób wytwarzania dźwięków na nim. Już od najmłodszych lat mają niebywałą sposobność grać znane utwory- solo i w grupie. Sekcja przeznaczona jest dla dzieci 5,6letnich.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Sekcja tańca nowoczesnego

Opis zajęć

Zajęcia prowadzi pani Monika Lewandowska. Dzieci uczą się i ćwiczą układy taneczne do współczesnych utworów, rozwijają swoją ekspresję ruchową podczas zabaw oraz ćwiczeń taneczno- ruchowych. Sekcja przeznaczona jest dla dzieci 5,6letnich.

Sekcja robotyki

Opis zajęć

Zajęcia prowadzi pani Katarzyna Hawryszkiewicz. Dzieci zdobywają umiejętności oraz wiedzę z zakresu budowy oraz programowania pojazdów, robotów. Rozwijają wyobraźnię przestrzenną oraz myślenie twórcze. Sekcja przeznaczona jest dla dzieci 6letnich.

dav
Skip to content