Nauczyciele

Maria Domagała
dyrektor / nauczyciel
Nauczyciel uzupełniający w grupie I- Gąski (3-latki)
dyrektor@przedszkole-rzepka.pl sekretariat@przedszkole-rzepka.pl
Konsultacje z dyrektorem w każdy wtorek od 11 do 12
.
Katarzyna Hawryszkiewicz
nauczyciel wspomagający / neurologopeda
Wychowawca grupy III- Pieski (5-latki); logopedia
k.hawryszkiewicz@przedszkole-rzepka.pl
Konsultacje z nauczycielem w każdą środę od 14:00 do 15:00
Magdalena Dolata
nauczyciel
II wychowawca w grupie III- Pieski (5-latki)
m.dolata@przedszkole-rzepka.pl
Konsultacje z nauczycielem w każdy piątek od 13:00 do 14:00
Agnieszka Dyzert
nauczyciel / terapeuta pedagogiczny / logopeda
Wychowawca grupy I- Gąski (3-latki); zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
Prowadzenie sekcji teatralnej
a.dyzert@przedszkole-rzepka.pl
Konsultacje z nauczycielem w każdy wtorek od 14:45 do 15:45
Joanna Śmiglak
nauczyciel
Wychowawca grupy II- Żabki (4-latki)
Prowadzenie sekcji tanecznej
j.smiglak@przedszkole-rzepka.pl
Konsultacje z nauczycielem w każdy poniedziałek od 15:00 do 16:00
Monika Torzewska
nauczyciel
II wychowawca w grupach: I– Gąski ( 3-latki ) , II- Żabki (4-latki), V - Kotki ( 4,5-latki )
Prowadzenie sekcji flażoletowej
m.torzewska@przedszkole-rzepka.pl
Konsultacje z nauczycielem w każdy poniedziałek od 12:00 do 13:00
Monika Florek
nauczyciel/ terapeuta pedagogiczny
Wychowawca grupy V- Kotki (4,5-latki)
Prowadzenie sekcji tanecznej
m.florek@przedszkole-rzepka.pl
Konsultacje z nauczycielem w każdy wtorek od 15:00 do 16:00
Elżbieta Szudera
nauczyciel
II wychowawca w grupach: IV – Bociany ( 6-latki ), III - Pieski (5-latki)
Prowadzenie sekcji teatralnej
e.szudera@przedszkole-rzepka.pl
Konsultacje z nauczycielem w każdą środę od 11:00 do 12:00
Joanna Odwrot
nauczyciel / pedagog specjalny
Wychowawca grupy IV – Bociany ( 6-latki )
Prowadzenie sekcji flażoletowej
j.odwrot@przedszkole-rzepka.pl
Konsultacje z nauczycielem w każdy wtorek od 12:00 do 13:00
Izabela Schulz
nauczyciel języka angielskiego
Zajęcia z języka angielskiego we wszystkich grupach wiekowych
i.schulz@przedszkole-rzepka.pl
Konsultacje z nauczycielem w każdą środę od 9:00 do 9:30
Marcelina Olejnik
psycholog
m.olejnik@przedszkole-rzepka.pl
Konsultacje z nauczycielem w 2 i 4 piątek każdego miesiąca od 14:30 do 15:30
Marta Kulska
nauczyciel katecheta
Religia w grupie IV – Bociany (6-latki), V- Kotki (5,6-latki)
m.ratajczak@przedszkole-rzepka.pl
Konsultacje z nauczycielem w każdy piątek od 7:30 do 8:00
Skip to content