Nauczyciele

Maria Domagała
dyrektor / nauczyciel
Nauczyciel uzupełniający w grupie I- Gąski (3-latki)
dyrektor@przedszkole-rzepka.pl sekretariat@przedszkole-rzepka.pl
Dyżury codziennie: 8:00 - 15:00
.
Katarzyna Hawryszkiewicz
nauczyciel / neurologopeda / pedagog specjalny
Wychowawca grupy II- Żabki (4-latki); logopedia
k.hawryszkiewicz@przedszkole-rzepka.pl
Dyżur: pierwszy czwartek miesiąca od 16:00 do 16:30
Aurelia Krzyżaniak
nauczyciel
Nauczyciel uzupełniający w grupie II- Żabki (4-latki)
Prowadzenie sekcji flażoletowej
a.krzyzaniak@przedszkole-rzepka.pl
Dyżur: pierwszy wtorek miesiąca od 15:30 do 16:00
Agnieszka Dyzert
nauczyciel / terapeuta pedagogiczny
Wychowawca grupy V- Kotki (5,6-latki); zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
Prowadzenie sekcji teatralnej
a.dyzert@przedszkole-rzepka.pl
Dyżur: pierwszy czwartek miesiąca od 15:30 do 16:00
Joanna Śmiglak
nauczyciel
Nauczyciel w grupie I- Gąski
j.smiglak@przedszkole-rzepka.pl
Dyżur: pierwsza środa miesiąca od 15:30 do 16:00
Monika Białasik
nauczyciel / terapeuta pedagogiczny
Nauczyciel uzupełniający w grupie IV – Bociany ( 6-latki ), oraz w grupie II- Żabki (4-latki); zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
Prowadzenie sekcji tanecznej
m.lewandowska@przedszkole-rzepka.pl
Dyżur: pierwszy poniedziałek miesiąca od 15:00 do 15:30
Monika Florek
nauczyciel/ terapeuta pedagogiczny
Nauczyciel uzupełniający w grupie V- Kotki (5,6-latki) oraz w grupie III- Pieski (5-latki)
Prowadzenie sekcji tanecznej
m.florek@przedszkole-rzepka.pl
Dyżur: pierwszy wtorek miesiąca od 15:00 do 15:30
Joanna Odwrot
nauczyciel
Wychowawca grupy III – Pieski ( 5-latki )
Prowadzenie sekcji flażoletowej
j.odwrot@przedszkole-rzepka.pl
Dyżur: pierwszy czwartek miesiąca od 16:00 do 16:30
Elżbieta Szudera
nauczyciel
Wychowawca grupy IV – Bociany ( 6-latki )
Prowadzenie sekcji teatralnej
e.szudera@przedszkole-rzepka.pl
Dyżur: pierwszy czwartek miesiąca od 15:30 do 16:00
Izabela Schulz
nauczyciel języka angielskiego
Zajęcia z języka angielskiego we wszystkich grupach wiekowych
i.schulz@przedszkole-rzepka.pl
Marta Ratajczak
nauczyciel katecheta
Religia w grupie IV – Bociany (6-latki), V- Kotki (5,6-latki)
m.ratajczak@przedszkole-rzepka.pl
Skip to content