Uwaga rodzice- bardzo pilne!

Prosimy rodziców, aby od chwili pogorszenia się samopoczucia i wystąpienia u siebie objawów zakażenia koronawirusem, nie przysyłali dzieci do przedszkola.

Obecnie, w kilku przypadkach zaistniała sytuacja, że dzieci chodziły do przedszkola, a u rodziców wystąpiły objawy – nawet dzieci same o tym do nas mówiły!! My natomiast, informację, że dziecko nie przyjdzie do przedszkola, otrzymywaliśmy dopiero wtedy, kiedy rodzic otrzymał pozytywny wynik testu!!

Ze względu na to, że dzieci przenoszą wirusa bezobjawowo oraz, że zaraża się w pierwszych dniach występowania objawów, proszę o nienarażanie personelu i pozostałych dzieci na zakażenie, do którego może dojść w czasie oczekiwania przez rodziców na wynik testu.

Dyrektor przedszkola