Drodzy Rodzice- najnowsze wytyczne

W związku z opublikowaniem najnowszych wytycznych dla przedszkoli przez Głównego Inspektora Sanitarnego w dniu 26 sierpnia 2020r., obniżających wymóg metrażowy powierzchni na 1 dziecko, proszę potraktować moje prośby, zawarte w poprzednim komunikacie, za nieaktualne.

Chodzi o sugestie pozostawienia dzieci w domu, bądź przyprowadzania dzieci tylko na 5 godzin – chyba, że będzie to Państwa wola.

Na dzień dzisiejszy, miejsc w przedszkolu wystarczy dla wszystkich zapisanych dzieci.

Ustalenia co do terminu odbioru przez Państwo breloków i podpisywania umów o świadczenie usług przedszkolnych oraz oświadczeń – w piątek 28 sierpnia lub w poniedziałek 31 sierpnia – pozostają bez zmian.

Do zapoznania, po raz kolejny zaktualizowane Przedszkolne Procedury Bezpieczeństwa.

Łączę wyrazy szacunku – do zobaczenia.

Dyrektor przedszkola