Uwaga- Dyżur letni w Rzepce

Proszę o zapoznanie się z komunikatem w sprawie dyżuru wakacyjnego w Przedszkolu nr 3.

Szanowni Państwo,

Czas zaplanować i zorganizować dyżur letni.

W tym roku przedszkola pełnią dyżury tylko ze swoimi dziećmi. Wymiana dzieci między placówkami nie będzie możliwa.

Pobyt dzieci w przedszkolu nadal będzie przebiegał w reżimie sanitarnym, dlatego grupy nie mogą będą większe, niż 12 dzieci.

Przedszkole Nr 3 Rzepka sprawuje dyżur w miesiącu sierpniu 2020r. W lipcu przedszkole jest nieczynne.

Zainteresowanych Rodziców proszę o wypełnienie i dostarczenie deklaracji zapisu do 5 czerwca 2020r. – załącznik pod komunikatem. Proszę o dochowanie terminu – jest to bardzo ważne dla nas, ponieważ od tego zależy, ile będzie mogło być grup podczas dyżuru i cała organizacja, także kadrowa.

Po zakwalifikowaniu na dyżur i podziale zapisanych dzieci na grupy, zobowiązani jesteście Państwo do podpisania i dostarczenia oświadczeń, które również są w załączniku pod komunikatem.

W razie pytań, zapraszam do kontaktu.

Komunikat w sprawie dyżuru letniego

Deklaracja na dyżur

Oświadczenie Rodziców