Uwaga! Komunikat o otwarciu przedszkola

UWAGA – OTWIERAMY PRZEDSZKOLE OD 1 CZERWCA 2020r.

Drodzy Rodzice

Zgodnie z rekomendacją Burmistrza M i G Szamotuły, po otrzymaniu wyników badań na obecność przeciwciał koronawirusa COVID-19, z których wynika, że u przebadanych pracowników Przedszkola nr 3 w Szamotułach nie stwierdzono żadnego przypadku zakażenia chorobą, postanawiam uruchomić z dniem 1 czerwca 2020 r. zajęcia opiekuńcze dla dzieci, których rodzice wyrazili, bądź wyrażą taką wolę, z zachowaniem wytycznych Ministra Edukacji Narodowej, Ministra Zdrowia oraz Głównego Inspektora Sanitarnego.

Przedszkole będzie czynne w godz. 7,00 – 16, 00

Natomiast godziny schodzenia się i odbioru dzieci będą następujące:

– przyprowadzanie dzieci: od godz. 7,00 do godz. 8,00

– odbieranie: od godz. 15,00 do godz. 16,00

Proszę zaopatrzyć swoje dziecko w paputki i zadbać, żeby nie przynosiło z domu żadnych przedmiotów i zabawek do przedszkola.

Rodzice, którzy zdeklarowali chęć uczestnictwa dziecka w zajęciach opiekuńczych, a jeszcze nie dostarczyli lub nie przesłali podpisanych oświadczeń, proszę, aby to uczynili, ponieważ bez tej dokumentacji, przyjęcie dziecka do przedszkola nie będzie możliwe. Oświadczenia do pobrania zostały umieszczone na naszej stronie w Aktualnościach w poprzednich komunikatach.

Przypominam również o dokładnym zapoznaniu się z wdrożonymi Procedurami Bezpieczeństwa Przedszkola Nr 3, które również są umieszczone na stronie.

Rodzice, którzy nie nadesłali deklaracji, a chcieliby posłać dziecko do przedszkola w późniejszych terminach, koniecznie muszą zgłosić ten fakt do dyrektora z 3 dniowym wyprzedzeniem.

Funkcjonować będziemy w zaostrzonym reżimie sanitarnym, dlatego opieka dla dzieci jest zorganizowana zgodnie z wytycznymi GIS.

Komunikat o otwarciu przedszkola