Akademia Reissa- trening przedszkolaka

Jesteśmy aktywni w pandemii – dbamy o nasz rozwój fizyczny!

Nasze przedszkole przy współpracy z Akademią Piłkarską Reissa zaprasza na zapoznawczy, niezobowiązujący trening dla dzieci w wieku 3-4 oraz 5-6 lat. Trening odbędzie się w poniedziałek 08.02.2021 o godzinie16:20-17:20 w hali Szamotulanka ul.Mickiewicza Szamotuły.
Wystarczy, że każdy chętny przedszkolak zabierze ze sobą zwykły strój sportowy (koszulka, spodenki, buty do biegania).

Udział może wziąć każdy chętny, zarówno dziewczynki, jak i chłopcy z naszej placówki, to nic nie kosztuje i służy wspólnej zabawie i integracji naszych grup przedszkolnych. Zajęcia mają formę ogólnorozwojową i służą aktywności fizycznej dzieci, dlatego zapraszamy do wspólnej zabawy


Potwierdź udział i zarezerwuj miejsce na treningu: 663377832

Skip to content