Uwaga Rodzice- komunikat ferie

Terminy ferii:

1. Ferie świąteczne – od 23 do 31 grudnia 2020r.

2. Ferie zimowe – od 4 do 17 stycznia 2021r.

Uwaga: Nasze przedszkole podczas ferii zimowych będzie pełnić dyżur tylko w II tygodniu ferii, tj. od 11 do 15 stycznia 2021r. Wynika to z arkusza organizacji pracy, zatwierdzonego przez Organ prowadzący i Kuratorium Oświaty.

Podczas panującej epidemii wirusa Covid-19, dzieci nie będą się przemieszczać pomiędzy przedszkolami.

Zgłaszając dziecko na:

– ferie świąteczne – wyszczególniamy każdy dzień, tj. 23, 24, 28,29,30,31. XII., gdyż zazwyczaj ilość zgłoszonych dzieci każdego dnia jest inna

– ferie zimowe – uwzględniamy: cały tydzień 11-15.01.2021r. lub poszczególne dni

Ze względów organizacyjnych, przyjmujemy zgłoszenia dzieci do 13 grudnia 2020r.

Proszę zainteresowanych Rodziców o wiadomość w tej sprawie: sms do wychowawców grup lub e-mail na adres przedszkola.

Sytuacja jest dynamiczna. Są to informacje na chwilę obecną. Jeżeli coś ulegnie zmianie, będziemy Państwa niezwłocznie informować.

dyrektor przedszkola